top of page

קריותרפיה בסאונת קור

טיפול טבעי  בכאבים חזקים

להרגיש את השינוי

בנוסף להשפעות המרפאות, בעקבות הטיפול קצב חילוף החומרים יגבר ובשעות שלאחר המפגש גופכם ישרוף עד 800 קלוריות. מטופלים מדווחים גם על עלייה ברמת האנרגיה במהלך שעות אחר המפגש מצב רוח מרומם עור בוהק וחלק יותר ומראה שער זוהר ובריא, חשק מיני מוגבר ושנת לילה עמוקה ואיכותית .

כאבים כרוניים

חותמת מוכח מחקרית-06.png

כאבים כרוניים הם תופעה ממנה סובלים מליוני אנשים ברחבי העולם. כל מי שסובל מכאבים כרוניים מכיר את תחושת היאוש וחוסר האונים הנובעת מהקושי לנהל שגרת חיים תקינה ולבצע פעולות יומיומיות פשוטות. פניתם לרופאים לטיפולים אלטרנטיבים ואפילו רכשתם מכשיר ביתי שהתיימר לפתור את הכאבים אבל כלום לא עזר?

קריותרפיה (טיפול בקור ) טיפול טבעי ומהפכני שפותח ביפן ויעילותו נבדקה בעשרות מחקרים זוכה בשנים האחרונות להצלחה כבירה ברחבי העולם בקרב אנשים הסובלים מכאבים כרוניים, דלקות מפרקים, כאבי שרירים ושלד וגם פיברומיאלגיה.

הקריותרפיה פותחה בעקבות מסקנות מחקר שבוצע ביפן בשנות ה- 70 של המאה ה 20, ע"י פרופסור  Yamauchi Toshiro  ועסק בסגולות המרפא של הטיפול בקור  ("קריותרפיה של כל הגוף"- Whole Body Cryotherapy), תוצאות המחקר הראו כי חשיפת הגוף לקור יבש

(110ºC - עד 190ºC-) לפרק זמן של 1-3 דקות מפעילה את מנגנוני הריפוי וההתחדשות הטבעיים  של הגוף. הגוף משחרר אנדורפינים, חלבונים והורמונים אנטי דלקתיים וכן ביו-כימיקלים ממחזור הדם מסולקים רעלנים והגוף עובר תהליך של איזון הורמונלי והתחדשות תאים..

קריותרפיה - זה עובד!

יעילותו המוכחת של הקריותרפיה הפכה אותו גם לטיפול המוביל בקרב ספורטאים בכל ענפים לקיצור זמן ההתאוששות מפציעות, לשיקןם לאחר ניתוחים וככלי לשיפור הביצועים.

הקריותרפיה  חוללה מהפכה של ממש. בזכות הטיפול הפשוט יחסית, מליוני אנשים ברחבי העולם חזרו לנהל שגרת חיים נורמלית וללא כאבים.

יש פתרון לכאב!

איך מתבצע הטיפול ?

המטופל נכנס לתא שצורתו גליל בתחתונים כפפות ונעליים מיוחדות כאשר רק הראש והצוואר נמצאים מחוץ לתא. הטמפרטורה בסאונת הקור במהלך הטיפול צונחת ל 110ºC-  עד 190ºC- . הקור יבש לחלוטין ואינו חודר את שכבת העור כך שהטמפרטורה הפנימית של הגוף נשארת קבועה. תהליך הקרור נעשה ע"י שימוש בחנקן נוזלי (החנקן מהווה 80% מהאוויר אותו אנחנו נושמים)  במהלך הטיפול הנמשך עד 3 דקות חווים המטופלים קור יבש ומרענן לאחר היציאה מהתא תחושת הקור נעלמת והמטופלים מדווחים על תחושת אופוריה ואנרגיה מוגברת הנגרמות מהפרשת אדרנלין ואנדרופינים למחזור הדם וכן הקלה בכאבים.

חשוב לציין כי הטיפול יבש לחלוטין ומיד לאחר הטיפול החזרה לשגרה היא מיידית.

במהלך השנים בוצעו עשרות מחקרים ונכתבו מאמרים רבים שקבעו כי קריותרפיה לכל הגוף (סאונת קור) יעילה לטיפול והקלה במחלות רבות:

מחלות עור כרוניות ושיקום העור

✔ מיגרנות

✔ דיכאון

✔ חרדות

✔ מתח

✔ עייפות כרונית

✔ מחלות ריאות כרוניות

✔ אסטמה

✔ הגברת האון המיני

✔ אי סדרים הורמונליים

✔ חיזוק המערכת החיסונית

מחלות עור כרוניות ושיקום העור

✔ פסוריאזיס

✔ אוסטיאופורוזיס

✔ אקזמות

✔ סקלרודרמה

✔ דלקת עור אוטופית

✔ טיפול בכוויות

✔ חידוש רקמות

✔ קיצור זמן ההחלמה אחרי ניתוחים

מערכת שרירים ושלד

✔ דלקת מפרקים שגרונית

✔ דלקת מפרקים ניוונית

✔  פיברומיאלגיה

✔ ראומטיזם

✔ כאבי שרירים

✔ תהליכים דלקתיים

✔ דלקות במפרקי עמוד השדרה

רוצים להרגיש בשינוי?

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הפרטים נשלחו בהצלחה

bottom of page